My Place

My Place #2 / feat. One Direction

8. března 2013 v 12:29 | Beb.
No opravdu, co by to bylo za "My Place" kdybych zde neuvedla skupinu, která je pro mě vším? :)
Asi bych měla začít úplně od začátku .. Directionerem jsem se stala zhruba na začátku Září a musím říct, že je to to nejlepší, co mě kdy potkalo:) Vážně .. od té doby jsem se hodně změnila .. dříve jsem byla taková .. pořád smutná .. dělala sem věci, které jsem dělat neměla a do smrti jich budu litovat .. dělala jsem chyby a potom ..
Najednou jsem uslyšela jejich písničku, viděla jejich tvářičky, viděla jejich první Video Diary ♥ A na tváři se mi objevil úsměv a já si slíbila, že skončím s mým horším já a začnu být .. lepší ..

My Place #1 / feat. Demi Lovato

23. února 2013 v 11:16 | Beb.
Moje první "My Place" a já vlastně ani nevím, jak začít .. :) Sem bych chtěla vkládat to, co miluju, co chci a co potřebuju ♥ Bude to taková moje zpovědnice, do které budete vtáhnuti i vy a já doufám, že vám to nějak vadit nebude:) Za každý komentář, nápad, názor na dané téma budu strašně vděčná :) A chtěla bych začít osobou, která změnila půlku mého života ..
Ano, je to Demi Lovato .. ona je můj vzor a je to člověk, o kterým se nebojím říct, že je dokonalá a až fantasticky silná .. nikdy v životě jsem neviděla silnější osobu, jako je ona .. jak jistě víte .. Demi byla jako malá šikanována a před 2 roky byla zavřena do léčebny .. když se z ní vrátila, už neměla sílu být dále hvězdou, lidé ji nesnášeli .. bylo tu pár, co ji obdivovalo, ale ostatní si na ni ukazovali prstem "ona je tak tlustá, ona je blázen" .. ničilo jí to ..
 
 

Reklama