Diary

You don't know, you're beautiful :3♥

14. března 2013 v 10:14 | Beb.
A je to tadyy :DD Já to věděla:D
Nemám fantazii na layouty -.- Už jsem dneska zkoušela 2 objednávky .. a ta fantazie je úplně fuč .. TOTÁLNĚ! O.o Budu si muset najít zase nějaký na netu a koukat po nich, tak to zase načerpám :D [doufám teda -.-] Nechtěla bych teď zrušit všechny objednávky když vím, že na ně čekáte :)
A co jinak, jak se máte?:D Já mám prázky, nudím se no a teď budu muset vyhrabat nějakej grafickej web :DDD Abych měla zase náladu na ty vaše layouty:) Už tam mám myslím jen 3 nebo 4 takže to nějak zvládnu:))
Co ve škole?:D NO NECHTĚLA BYCH BÝT TENTO TÝDEN VE ŠKOLE:D Bože, taková pohoda vstávat si o 10 :DDDD
No nic, nebudu se vykecávat a jdu hledat abyste si nemysleli, že od pondělí nic nedělám :)) Pusu:*
-Beb.

My FF's for you! :)

10. března 2013 v 13:25 | Beb.
Jelikož mi dneska grafika nejde, tak tu pro vás mám takové náměty k přečtení:D No, oni jsou to FFky o 1D a ještě k tomu jsou mé, takže tak :D:) Kdo rád čte nebo píše FFky, určitě navštivte blog onedirection-ff.blog.cz nebo lovebites-ff.blog.cz :) A tady už mé povídky ;) [k povídce se dostaneš kliknutím na úvodní obrázek]
~
[zatím nezveřejněné]
~
~
[zatím nezveřejněné]

Na ty, které ještě nejsou zveřejněné vám sem dám odkaz hned, jak se 1. kapitola objeví na blogu:) Budu ráda za každé přečtení a komentář:*♥

~ Heart Attack

6. března 2013 v 12:00 | Beb.
Hlásím se s deníčkem!
Tak co, jak se máte zlatíčka? :') Jak už jste mohli vidět, pustila jsem se do layoutů, mám nějakou tvořivou náladu, ale ono to pomine O.o :D Chtěla bych vám jen oznámit, že mám v plánu udělat tento týden ještě layout pro austinmahone-online, protože jsem mu ho slíbila, ale tamten pro ten blog byl úplně hrozný, takže udělám nový:) A během prázdnin bych chtěla udělat další objednávky:)
Skoro všechny jsem vám přijala, takže máte hoodně šance, že se na tam dole ↓↓ najdete:) Jen bych chtěla, abyste na mě nějak nespěchali, protože když na mě někdo spěchá, mám potom depky a ten layout neudělám .. takže tak.
Tady jsem vám vypsala blogy, pro které hodlám udělat layout:) Děkuji za tolik objednávek, udělali jste mi radost jde vidět, že tento blog ještě stále žije!:D:)

~ PŘED PRÁZDNINAMI

~ BĚHEM PRÁZDNIN
» demifan.blog.cz (100%)

- Těm, co bych nestihla o prázdninách počítejte, že udělám i PO PRÁZDNINÁCH, takže se nemáte čeho bát:)

Seznam Fanoušků Filamentu :) ♥

2. března 2013 v 12:51 | Beb.

» Předem bych chtěla poděkovat všem návštěvníkům této stránky, ale nejen těm, co se mi zapsali do Fanclubu, myslím to tak všeobecně:) Jsem ráda, že se vám líbí moje grafika a věřte tomu, že se opravdu snažím jí pořád zlepšovat a jít s dobou:) Děkuju za vaše krásné, povzbudivé komentáře, díky vám tento blog opravdu žije:))

• 13 ~ hq-shaymitchell.blog.cz | • 14 ~ ??

» DO FANOUŠKOVSKÉHO FILAMENTU MÁŠ MOŽNOST ZAPSAT SE ZDE :)

25.02. - 01.03. - SKI ♥

24. února 2013 v 10:08 | Beb.
Takže, zítra odjíždím na lyžák, na týden, takže mě tu nějak extra nečekejte .. přednastavila jsem pár článků, grafiky, tak snad vám to bude stačit :) A držte mi palce, jdeme i na běžky a holky říkali, že se asi na ty běžky ožereme, ať je sranda :DDD No uvidíme :D Každopádně se tu mějte krásně :) Ještě pár článků dneska přednastavím, mám chuť na grafiku a potom se jdu balit ;)
Tak jo :)) Mějte se tu krásně a v sobotu mě tu máte jak na koni ;)
 
 

Reklama